If you have any questions regarding Trace Hammock Mosquito Net, get in touch with us!
| Mon - Fri | 10-19 |
| Sat | 10-16 |
| Sun | Closed |
Robens Trace Hammock Mosquito Net
The Robens Trace Hammock Mosquito Net is a universal insect net designed to fit most hammocks. It features a horizontal zip for easy access, includes a 6 m reflective guyline for setup, and comes with a carrybag. Perfect for bug‑free relaxation outdoors.
| Weight | 335 g |
|---|---|
| Size | 300 x 150 x 150 cm |
| Packed size | 11 x 26 cm |
| Material | Polyester |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Trace Hammock Mosquito Net | available |