Kui sul tekkis küsimusi Trace Hammock Mosquito Net kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Robens Trace Hammock Mosquito Net
Robens Trace Hammock Mosquito Net on universaalne sääsevõrk, mis sobib enamiku rippvooditega. See pakub tõhusat kaitset sääskede, parmude ja teiste putukate eest, võimaldades sul rahulikult puhata nii metsas, järve ääres kui ka aias. Võrk on lihtsasti paigaldatav tänu horisontaalsele lukule ning komplektis on 6 m helkurnöör, mis aitab võrku pingutada ja muudab selle pimedas nähtavamaks.
| Kaal | 335 g |
|---|---|
| Mõõdud | 300 x 150 x 150 cm |
| Paki mõõdud | 11 x 26 cm |
| Materjal | Polyester |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Trace Hammock Mosquito Net | laos |