Kui sul tekkis küsimusi Telos TR2 - Two Person Freestanding Tent kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Sea To Summit Telos TR2 - Two Person Freestanding Tent
Telos TR2 kahekohaline eraldiseisev telk, mis muudab radikaalselt teie arusaama sellest, milline võib olla üks ülikerge seljakotitelk. Sea to Summiti insenerid võtsid oma ülesandeks kujundada telk, mida on lihtne üles panna ja mis on täis nutikaid ja innovatiivseid funktsioone. Missioon täidetud. Backpacker Magazine andis Telose telkide sarjale Editor’s Choice Awardi: ruumikus, ventilatsioon ja mitmekülgsus.
| Välistelgi materjal | 15-denier Ripstop Nylon |
|---|---|
| Sisetelgi materjal | 15-denier Polyester Mesh |
| Põhja materjal | 20-denier Ripstop Nylon |
| Karkass | DAC Featherlite NSL 8.5mm and NSL 9.0mm |
| Kaal | 1657 g |
| Vaiad | 8 |
| Kohtade arv | 2 |
| Väljapääse | 2 |
| Paki mõõdud | 13 x 48 cm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: green | laos |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| värv: green | laos |