Kui sul tekkis küsimusi Chair Two Tie Dye kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Helinox Chair Two Tie Dye
Helinox Europe BV
Piet Heinkade 55
1019 Amsterdam
Netherlands
https://helinox.eu/pages/contact-helinox
Chair Two pakub oma disainiga optimaalset tasakaalu kerge kaalu, hea hoiustamise ja mugavuse vahel ning on ideaalne kaaslane mitmepäevastel muusikafestivalidel, nädalavahetustel seljakotireisidel ja ka päikeselistel päevadel linnapargis. Disain pakub tänu kõrgemale seljatoele paremat õla- ja kaelatuge.
| Materjal | 600D polüester |
|---|---|
| Kaal | 1121, packed weight 1206 g |
| Mõõdud | 61 x 55 x 85 cm |
| Paki mõõdud | 13 x 11 x 46 cm |
| Raam | DAC TH72M alumiinium sulam |
| Kandekoormus kuni | 145 kg |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| värv: Black Tie Dye | laos |