Kui sul tekkis küsimusi Table One Hard Top kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Helinox Table One Hard Top
Helinox Europe BV
Piet Heinkade 55
1019 Amsterdam
Netherlands
https://helinox.eu/pages/contact-helinox
Table One Hardtop sündis soovist luua laud, mis tagab tavapärase stabiilsuse ja toe, jäädes samas erakordselt kergeks ja hõlpsasti kokkupakitavaks. Vastupidav pind annab kindla aluse jookide, taldrikute või lauamängude jaoks.
| Materjal | bluesign®-certified and recycled 600D polyester |
|---|---|
| Kaal | 870, packed weight 960 g |
| Max. | 50 kg. |
| Mõõdud | 60 x 40 x 39 cm |
| Paki mõõdud | 42 x 12 x 11 cm |
| Raam | DAC TH72M alumiinium sulam |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| suurus/värv: medium/black | laos |