Kui sul tekkis küsimusi Chair Two kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Helinox Chair Two
Helinox Europe BV
Piet Heinkade 55
1019 Amsterdam
Netherlands
https://helinox.eu/pages/contact-helinox
Chair Two pakub oma disainiga optimaalset tasakaalu kerge kaalu, hea hoiustamise ja mugavuse vahel ning on ideaalne kaaslane mitmepäevastel muusikafestivalidel, nädalavahetustel seljakotireisidel ja ka päikeselistel päevadel linnapargis. Disain pakub tänu kõrgemale seljatoele paremat õla- ja kaelatuge.
| Materjal | Iste: bluesign®-sertifikaadiga ja taaskasutatud 600D polüester bluesign®-sertifikaadiga ja taaskasutatud polüestervõrk bluesign®-sertifikaadiga ja taaskasutatud nailonmonovõrk |
|---|---|
| Karkass | DAC alumiiniumsulamist raam |
| Kaal | 1121, packed weight 1206 g |
| Mõõdud | 54,5 x 64 x 84 cm |
| Paki mõõdud | 44 x 13 x 11 cm |
| Kandekoormus kuni | 145 kg |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: black | laos |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| värv: black | laos |
| värv: charcoal | laos |
| värv: Coyote tan | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| värv: Coyote tan | laos |