Kui sul tekkis küsimusi Cloud 2 2024 kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Cloud 2 2024
Kahe sissepääsuga kahekohaline kuppeltelk, mille esikupõrand on eemaldatav. Sisetelk kinnitub välistelgi külge, tehes sedasi püsitamise murevabaks ka vihmase ilmaga.
| Välistelgi materjal | Outtex® 3000 Select polyester |
|---|---|
| Sisetelgi materjal | 100% Polyester Mesh: 100% Polyester |
| Põhja materjal | Double-coated waterproof polyethylene |
| Karkass | Duratec fibreglass 7.9/8.5 mm |
| Veekindlus | 3000 |
| Kaal | 4500 g |
| Kohtade arv | 2 |
| Väljapääse | 2 |
| Paki mõõdud | 56 x 18 cm |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| Cloud 2 2024 telk 111225 | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| Cloud 2 2024 telk 111225 | laos |