Kui sul tekkis küsimusi Daylite Duffel 45 kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Daylite Duffel 45
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Daylite Duffel 45 on parim lahendus neile, kes hindavad lihtsa igapäevase koti funktsionaalsust. Seda saab kanda üle õla, sangast või seljakotina.
| Tootjakood | 10006142 |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 300D polyester w/ ripstop, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 600D polyester packcloth, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 45 l |
| Kaal | 630 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 24 cm |
| Põhja materjali tüüp | Polyester |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Polyester, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 53 cm |
| Laius | 36 cm |
| Raami tüüp | Raamita |
| Omadused | Avaneb pealt, Sisemine võtmeklamber |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/black | laos |