Kui sul tekkis küsimusi Gear Bag 80 kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Tasmanian TIGER Gear Bag 80
TATONKA GmbH
Robert-Bosch-Straße 3
86453 Dasing
Germany
info@tatonka.de
Gear Bag 80 on sobilik raske ja mahuka varustuse transportimiseks. Tänu polsterdatud sisule on varustus hästi kaitstud. Kotti saab avada täielikult, mis lihtsustab varustuse pakkimist ja väljavõtmist. Külgmised käepidemed ja laiad sangad tagavad mugava käsitsemise.
| Tootjakood | 7984.040 |
|---|---|
| Materjal | 420 HD Nylon FD |
| Mahutavus | 80 l |
| Kaal | 1070 g |
| Pikkus | 45 cm |
| Materjal | Nailon |
| Kõrgus | 35 cm |
| Laius | 50 cm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: black | laos |