Kui sul tekkis küsimusi Evidence Bag kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Tasmanian TIGER Evidence Bag
TATONKA GmbH
Robert-Bosch-Straße 3
86453 Dasing
Germany
info@tatonka.de
Evidence Bag L on suur ja tugev võrkkott, mis sobib hästi suurte esemete, näiteks tõendite hoiustamiseks ja transportimiseks. Kotil on mugav sang kandmiseks, õlarihm üle õla kandmiseks ning läbipaistev tasku sildi jaoks, mis aitab koti sisu tuvastada.
| Tootjakood | 7736.040 |
|---|---|
| Materjal | Heavy Mesh |
| Mahutavus | 70 l |
| Kaal | 540 g |
| Pikkus | 21 cm |
| Materjal | Polyester |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 35 cm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: black | laos |