Kui sul tekkis küsimusi Front-Side Pouch 16 Set kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Tasmanian TIGER Front-Side Pouch 16 Set
TATONKA GmbH
Robert-Bosch-Straße 3
86453 Dasing
Germany
info@tatonka.de
Front-Side Pouch 16 Set on lisataskute komplekt seljakotile. Ühe tasku maht on 23 liitrit, pakkudes kokku 46 liitrit lisaruumi. Taskuid saab kinnitada nii seljakoti esiküljele kui ka mõlemale küljele. Eriti sobilik kasutamiseks koos TT Base Carrier seljakotiga (toode 7330).
| Tootjakood | 7391.331 |
|---|---|
| Materjal | CORDURA® 700 den, 420 HD Nylon FD |
| Mahutavus | 23+23 l |
| Kaal | 810 g |
| Pikkus | 17 cm |
| Materjal | Cordura, Nailon, Polyamide |
| Kõrgus | 60 cm |
| Laius | 20 cm |
| Omadused | Ühilduv joogisüsteemidega |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: olive | laos |