Kui sul tekkis küsimusi Elite Small pouch Ranger kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
M-Tac Elite Small pouch Ranger
Elite Small pouch Ranger taktikaline tasku on valmistatud vastupidavast ja kulumiskindlast 500D Cordura materjalist. Ruumikas peasahtel sulgub kahepoolse YKK lukuga. Niiskuse ärajuhtimiseks on põhja alla lisatud äravooluavad. Tasku ühildub MOLLE/PALS kinnitussüsteemiga, mis võimaldab selle kinnitamist taktikalise vesti, vöö, seljakoti või koti külge.
| Tootjakood | 10157023-S- Ranger Green, 10157002-S-Black |
|---|---|
| Materjal | Cordura 500D |
| Kaal | 120 g |
| Pikkus | 6.5 cm |
| Kõrgus | 14.5 cm |
| Laius | 14 cm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: black | laos |
| suurus/värv: S/Ranger Green | laos |