Kui sul tekkis küsimusi First Responder 50 kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Tasmanian TIGER First Responder 50
TATONKA GmbH
Robert-Bosch-Straße 3
86453 Dasing
Germany
info@tatonka.de
Mahukas parameediku seljakott funktsionaalse siselahenduse ja laialdaste varustusvõimalustega. TT First Responder 50 sisaldab eemaldatavaid taskuid, takjakinnitusega paneeli ning mitmeid elastseid kinnitusaasasid, mis võimaldavad esmaabivarustust individuaalselt ja süsteemselt organiseerida. Seljakott sobib eriti hästi varustuse kompaktseks ja kiirelt ligipääsetavaks hoiustamiseks sõidukites.
| Tootjakood | 8700.331 |
|---|---|
| Materjal | CORDURA® 700 den |
| Mahutavus | 50 l |
| Kaal | 3740 g |
| Pikkus | 23 cm |
| Põhja materjali tüüp | Polyamide |
| Materjal | Cordura, Polyamide |
| Kõrgus | 59 cm |
| Laius | 34 cm |
| Omadused | Reguleeritavad õlarihmad |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: olive | laos |