Kui sul tekkis küsimusi Yukon 60+10 Women BC kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Tatonka Yukon 60+10 Women BC
TATONKA GmbH
Robert-Bosch-Straße 3
86453 Dasing
Germany
info@tatonka.de
Yukon 60+10 Women BC on naistele mõeldud, vastupidavast CORDURA® materjalist valmistatud ja enda järgi kohandatav matka- ja bushcraft-seljakott. See sobib ideaalselt pikemateks matkadeks ja ekspeditsioonideks. Kotil on MOLLE-süsteemiga ühilduv kinnitussüsteem esiküljel, külgedel ja ühel puusavööl, mis võimaldab lisada erinevaid taskuid või muud bushcraft-varustust. Eemaldatav kaas on mitmeotstarbeline – seda saab kinnitada õlarihmadele eesmiseks taskuks või kasutada eraldi õlakotina.
V2 Women kandesüsteem on mõeldud kuni 25 kg raskuste kandmiseks. Süsteem on kohandatud naise anatoomiale ning kannab suure osa koormusest puusadele, vähendades seljale langevat survet ja muutes pikad matkad mugavamaks. Seljaosa pikkust saab reguleerida vastavalt kandjale. Seljakotil on PFC/PFAS-vaba vetthülgav viimistlus, mis teeb sellest keskkonnasõbralikuma valiku.
| Tootjakood | 1328.332 |
|---|---|
| Materjal | CORDURA ® 500 den, 420 HD Nylon FD |
| Põhja materjal | CORDURA® 500 den |
| Süsteem | V2-System Women |
| Mahutavus | 60 l |
| Kaal | 2970 g |
| Sugu | naiste |
| Pikkus | 24 cm |
| Põhja materjali tüüp | Polyamide |
| Vihmakate | Jah |
| Materjal | Cordura, Nailon, Polyamide |
| Kõrgus | 77 cm |
| Laius | 31 cm |
| Lisamahutavus | 10 l |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Avaneb pealt, Eemaldatav päevakott, Intregeeritud ja eemaldatav vihmakate, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: stone grey olive | laos |