Kui sul tekkis küsimusi Talon 33 O/S EF kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Talon 33 O/S EF
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Talon 33 EF seljakotil on suurem reguleerimisvahemik võimaldab kotti paremini erinevate kehakujude järgi kohandada. Kerge, mugav ja pealt avanev seljakott sobib mitmepäevasteks matkadeks. Mugav kandesüsteem, AirScape™ seljaosa ja kerge kaal võimaldavad läbida ka raskemat maastikut. Koti mitmekülgsed taskud ja kinnitused võimaldavad vajaliku varustust korrapäraselt organiseerida ja pakkida. Kotil on joogisüsteemi tasku, lukuga puusataskud ning kinnituskohad matkakeppidele ja jääkirkale.
| Tootjakood | 10006775- black coal grey |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 100D high-tenacity nylon w/ dobby check ripstop, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 33 l |
| Kaal | 1350 g |
| Sugu | meeste |
| Pikkus | 31 cm |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 68 cm |
| Laius | 30 cm |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Kinnitus ronimisriistale, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Spetsiaalsed matkakeppide jaoks mõeldud kinnitused., Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS EF/black coal grey | laos |