Kui sul tekkis küsimusi Farpoint 55 O/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Farpoint 55 O/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Farpoint 55 (2026 aasta mudel) on mugav ja funktsionaalne reisikott, mis sobib ideaalselt seikluslikeks reisideks. Kandesüsteemi saab vajadusel täielikult peita, et kott oleks turvaliselt transporditav pagasina, ning kiiresti taas kasutusele võtta, kui ees ootab matk või pikem liikumine jalgsi. Eemaldataval 15 liitrisel päevakotil on sülearvuti - tahvelarvuti sahtel ning tasku ja Hydraclip kinnitus joogisüsteemi kasutamiseks. Kotil on täpselt reguleeritav seljapikkus, koormust stabiliseeriv LightWire™ raamistik ning hingavad õlarihmad ja puusavöö.
| Tootjakood | 10007394- cascade blue-torrent blue, 10007396- sawdust |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 200D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 40 l |
| Kaal | 1870 g |
| Sugu | meeste |
| Pikkus | 46 cm |
| Kandekoormus kuni | 16 kg |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 55 cm |
| Laius | 35 cm |
| Lisamahutavus | 15 l |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Avaneb pealt, Eemaldatav päevakott, Hingav võrgust seljasüsteem, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Sülearvuti sahtel, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/cascade blue/torr.b | laos |
| suurus/värv: O/S/sawdust | laos |