Kui sul tekkis küsimusi Ankrupolt kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Stubai Ankrupolt
| Tootjakood | 9303.04 |
|---|---|
| Materjal | Roostevaba teras A4 |
| Kaal | 56 g |
| Pikkus | 86 mm |
| Läbimõõt | 10 mm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Ankrupolt M10/86 mm | laos |