If you have any questions regarding Comfort Pillow Deluxe, get in touch with us!
| Mon - Fri | 10-19 |
| Sat | 10-16 |
| Sun | Closed |
Outwell Comfort Pillow Deluxe
The Outwell Comfort Pillow Deluxe is an extra‑large camping pillow that combines compact packability with superior comfort. With soft brushed fabric on both sides and a lofty polyester filling, it delivers excellent support and a luxurious feel. Lightweight and easy to pack, it comes with a carrybag and is ideal for camping, travel or everyday relaxation.
| Weight | 300 g |
|---|---|
| Sex | unisex |
| Size | 57 x 38 x 12 cm |
| Packed size | 29 x 15 cm |
| Shape | Rectangular |
| Material | Polyester |
| Filler | Synthetics |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| color: deep blue/beige | available |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| color: deep blue/beige | available |