Kui sul tekkis küsimusi Comfort Pillow Deluxe kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Comfort Pillow Deluxe
Outwell Comfort Pillow Deluxe on ekstra‑suur ja eriti mugav matkapadi, mis ühendab endas hea toe ja kompaktse pakitavuse. Pehme harjatud kangas mõlemal poolel ning kohev polüesterist täidis loovad luksusliku tunde, mis sobib suurepäraselt telkimiseks, autosõitudeks või igapäevaseks puhkuseks. Padi on kerge, lihtsalt pakitav ja tuleb koos kandekotiga, et seda oleks mugav kaasas kanda.
| Kaal | 300 g |
|---|---|
| Sugu | unisex |
| Mõõdud | 57 x 38 x 12 cm |
| Paki mõõdud | 29 x 15 cm |
| Kuju | Ristkülikukujuline |
| Materjal | Polyester |
| Sisu | Sünteetika |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: deep blue/beige | laos |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| värv: deep blue/beige | laos |