If you have any questions regarding Redpoll Folding EVA Seat, get in touch with us!
| Mon - Fri | 10-19 |
| Sat | 10-16 |
| Sun | Closed |
Easy Camp Redpoll Folding EVA Seat
The Easy Camp Redpoll Folding EVA Seat is a lightweight, waterproof EVA foam seat that provides insulation and protection from cold or wet ground. Its compact folding design makes it easy to carry, making it ideal for camping, hiking and general outdoor use.
| Weight | 26 g |
|---|---|
| Sex | unisex |
| Size | 39 x 29 x 0,7 cm |
| Packed size | 29 x 10 x 2,5 cm |
| Material | EVA |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Redpoll Folding EVA Seat | available |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| Redpoll Folding EVA Seat | available |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| Redpoll Folding EVA Seat | available |