Kui sul tekkis küsimusi Redpoll Folding EVA Seat kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Easy Camp Redpoll Folding EVA Seat
Easy Camp Redpoll Folding EVA Seat on kerge, kokkupandav EVA‑vahust istmealus, mis pakub soojust ja kaitset külma või märja maa vastu. Tänu väikesele pakimõõdule ja vähesele kaalule sobib see ideaalselt matkamiseks, telkimiseks, festivalidele ja igapäevaseks välitegevuseks. EVA‑vaht isoleerib hästi ning istmealus on veekindel, mistõttu saab seda kasutada igal pinnal.
| Kaal | 26 g |
|---|---|
| Sugu | unisex |
| Mõõdud | 39 x 29 x 0,7 cm |
| Paki mõõdud | 29 x 10 x 2,5 cm |
| Materjal | EVA |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Redpoll Folding EVA Seat | laos |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| Redpoll Folding EVA Seat | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| Redpoll Folding EVA Seat | laos |