Kui sul tekkis küsimusi Fold HRC istumisalus kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Pinguin Fold HRC istumisalus
Kokkupandav istumisalus kaitseb külma ja niiskuse eest nii matkal, laagris kui ka puhkehetkel looduses. Seda on lihtne kaasas kanda ning kokkupandult saab seda kasutada ka padjana. Istumisalus on valmistatud vastupidavast IXPE-vahust, mis on tugev, kulumiskindel ja pika kasutuseaga materjal. Sellel on hea soojusisolatsioon ning sile, niiskust mitteimav pind.
| Tootjakood | 736045- green, 736014- yellow |
|---|---|
| Materjal | IXPE |
| Kaal | 50 g |
| Sugu | unisex |
| Paki mõõdud | 30 x 5 x 10 cm |
| Pikkus | 30 cm |
| Kuju | Ristkülikukujuline |
| Kasutajate arv | 1 |
| R-väärtus | 2.2 |
| Laius | 40 x 30 x 2 cm |
| Paksus | 2 cm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: green | laos |
| värv: yellow | laos |