If you have any questions regarding Fold HRC istumisalus, get in touch with us!
| Mon - Fri | 10-19 |
| Sat | 10-16 |
| Sun | Closed |
Pinguin Fold HRC istumisalus
Foldable foam seat pad that protects you from cold and moisture. When folded, it can also be used as a pillow.
| Article-No. | 736045- green, 736014- yellow |
|---|---|
| Material | IXPE |
| Weight | 50 g |
| Sex | unisex |
| Packed size | 30 x 5 x 10 cm |
| Length | 30 cm |
| Shape | Rectangular |
| Number of people | 1 |
| R-value | 2.2 |
| Width | 40 x 30 x 2 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| color: green | available |
| color: yellow | available |