Kui sul tekkis küsimusi Softie® Elite 1 WGTE LZ kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Snugpak Softie® Elite 1 WGTE LZ
Snugpak Ltd
Waterloo Mill, Howden Road, Silsden,
West Yorkshire BD20 0HA
UK
https://snugpak.com/pages/contact
Softie Elite magamiskottidel on eriline avatav küljeosa, mida saab lahti teha, et magamiskott oleks vajadusel laiem ja jahedam.
See nutikas lahendus annab kasutajale rohkem liikumisvabadust ja võimaldab paremini reguleerida temperatuuri, et vältida ülekuumenemist soojemates tingimustes.
| Tootjakood | 9404300000 |
|---|---|
| Soojustus | Sofite® |
| Kaal | 1000 g |
| Välimine kangas | Paratex Micro |
| Sisemine kangas | Paratex Light |
| Värv | Olive |
| Paki mõõdud | 22 x 16 cm |
| Pikkus | 220 cm |
| Pealmise materjali tüüp | Polyester |
| Soojustuse tüüp | Polyester |
| Mugavustemperatuur | 7 C |
| Vooder | Polyester |
| Ümbermõõt õlgade kohal | 75 cm |
| Ümbermõõt puusade kohal | 60 cm |
| Ümbermõõt jalgade kohal | 42 cm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: olive | laos |