Kui sul tekkis küsimusi Hands & Face Towel kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Snugpak Hands & Face Towel
Snugpak Ltd
Waterloo Mill, Howden Road, Silsden,
West Yorkshire BD20 0HA
UK
https://snugpak.com/pages/contact
Kiiresti kuivav antibakteriaalselt töödeldud mikrofiibrist matkarätik.
| Materjal | 80% polüester, 20% polüamiid |
|---|---|
| Kaal | 120 g |
| Värv | Olive |
| Paki mõõdud | 20 x 17 cm |
| Pikkus | 80 cm |
| Materjal | Polyamide, Polyester |
| Laius | 62 cm |
| Pakendus | Kott |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: olive | laos |