Kui sul tekkis küsimusi Micro Towel L Logo kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Pinguin Micro Towel L Logo
Kerge ja kompaktne reisi- ja spordirätik. Sobib kasutamiseks matkal, reisil ja kõikjal, kus on olulised kergus ja kompaktsus.
| Tootjakood | 678253 |
|---|---|
| Materjal | 80% Polyester, 20% Nylon |
| Kaal | 165 g |
| Paki mõõdud | 8.5 x 11 cm |
| Pikkus | 120 cm |
| Materjal | Nailon, Polyester |
| Laius | 60 cm |
| Pakendus | Kott |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: blue | laos |