Kui sul tekkis küsimusi Stratos 24 O/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Stratos 24 O/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Stratos 24 on loodud nõudlikule päevamatkajale. Keha järgi kohandatav ja reguleeritav ning nutikalt jaotatud panipaigad teevad sellest ideaalse kaaslase igaks seikluseks. AirSpeed™ seljaosa pakub suurepärast ventilatsiooni ja mugavust. Eesmised, külje- ja puusavöö taskud hoiavad väiksemad esemed korrastatult käepärast. Komplektis on vihmakate.
| Tootjakood | 10007527- nirvana blue, 10007528- pine leaf, 10007529- raven black |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 210D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 24 l |
| Kaal | 1340 g |
| Sugu | meeste |
| Pikkus | 24 cm |
| Kandekoormus kuni | 13.6 kg |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Jah |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 60 cm |
| Laius | 34 cm |
| Raami tüüp | Väline |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Intregeeritud ja eemaldatav vihmakate, Kinnitus ronimisriistale, Kriimustusvaba, lukuga prillide ja elektroonika tasku, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Spetsiaalsed matkakeppide jaoks mõeldud kinnitused., Ühilduv joogisüsteemidega |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| suurus/värv: OS/nirvana blue | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS/nirvana blue | laos |
| suurus/värv: OS/pine leaf | laos |
| suurus/värv: OS/raven black | laos |