Kui sul tekkis küsimusi Hikelite 28 O/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Hikelite 28 O/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Hikelite 28 on lihtne seljakott. Tänu AirSpeed™ pingutatud võrkselja süsteemile püsib kott seljast eemal, pakkudes väga head ventilatsiooni ja liikumisvabadust ka aktiivsel matkamisel. Eemaldatav vihmakate mahub seljakoti põhjas asuvasse taskusse. Kaks venivat taskut seljakoti külgedel. Polsterdatud puusavööl üks lukuga tasku ja üks venivast võrgust tasku. Kriimustuskindlas ülemises taskus saab hoida päikeseprille.
| Tootjakood | 10007550- cascade blue, 10007552- olive tan |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 210D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 28 l |
| Kaal | 990 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 30 cm |
| Kandekoormus kuni | 11 kg |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Jah |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 52 cm |
| Laius | 32 cm |
| Raami tüüp | Väline |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Intregeeritud ja eemaldatav vihmakate, Kriimustusvaba, lukuga prillide ja elektroonika tasku, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS/cascade blue | laos |
| suurus/värv: OS/olive tan | laos |