Kui sul tekkis küsimusi Hikelite 32 O/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Hikelite 32 O/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Hikelite 32-liitrine seljakott on kompaktne ja mugav. Seljakotil on AirSpeed™ võrkkattega seljapaneel, mis hoiab matkal selja jahedana ja mugavana. Eemaldatav vihmakate mahub seljakoti põhjas asuvasse taskusse. Kaks venivat taskut seljakoti külgedel. Polsterdatud puusavööl üks lukuga tasku ja üks venivast võrgust tasku. See seljakott on mõeldud rohkema varustusega matkadeks.
| Tootjakood | 10007558- olive tan |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 210D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 32 l |
| Kaal | 1030 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 32 cm |
| Kandekoormus kuni | 11 kg |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Jah |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 58 cm |
| Laius | 32 cm |
| Raami tüüp | Väline |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Intregeeritud ja eemaldatav vihmakate, Kriimustusvaba, lukuga prillide ja elektroonika tasku, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| suurus/värv: OS/olive tan | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS/olive tan | laos |
| suurus/värv: OS/olive tan | laos |