Kui sul tekkis küsimusi Talon 22 O/S EF kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Talon 22 O/S EF
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Talon 22 EF sobib ideaalselt päevamatkadeks või jalgrattaga sõiduks. Suurem reguleerimisvahemik võimaldab kotti paremini erinevate kehakujude järgi kohandada. Käepärased välised taskud ja panipaigad on abiks pisemate ja vajalike asjade kiireks kättesaamiseks. Kott on valmistatud taaskasutatud materjalidest ja on omandanud Bluesign heakskiidu.
| Tootjakood | 10006762 |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 100D high-tenacity nylon w/ dobby check ripstop, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 22 l |
| Kaal | 1160 g |
| Sugu | meeste |
| Pikkus | 29 cm |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 56 cm |
| Laius | 29 cm |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Kiivri kinnitus, Kinnitus ronimisriistale, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Spetsiaalsed matkakeppide jaoks mõeldud kinnitused., Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS EF/black coal grey | laos |