Kui sul tekkis küsimusi Daylite Cinch (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Daylite Cinch (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Daylite Cinch on lihtne, mitmekülgne ja mugav seljakott. See sobib suurepäraselt päevamatkadeks või linnatoimetusteks.
| Tootjakood | 10006950- moody burgundy, 10006063- night shift, 10006065- tan concrete, 10002930- black |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 200D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 600D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 15 l |
| Kaal | 340 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 19 cm |
| Põhja materjali tüüp | Polyester |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Polyester, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 41 cm |
| Laius | 24 cm |
| Raami tüüp | Raamita |
| Omadused | Avaneb pealt, Eemaldatav puusarihm, Hingav võrgust seljasüsteem, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/black | laos |
| suurus/värv: O/S/moody burgundy | laos |
| suurus/värv: O/S/night shift | laos |
| suurus/värv: O/S/tan concrete | laos |