Kui sul tekkis küsimusi Talon 26 O/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Talon 26 O/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Talon 26 on kerge, pealt avanev seljakott, mis sobib nii mägimatkadeks kui ka rattasõiduks. Käepärased välised taskud ja panipaigad on abiks pisemate ja vajalike asjade kiireks kättesaamiseks. Kotil on kinnitused matkakeppidele, jääkirkale ja rattakiivrile. AirScape™ seljasüsteem on reguleeritav ja hea õhutusega.
| Tootjakood | 10006771- black coal grey, 10006772- scoria blue night shift |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 100D high-tenacity nylon w/ dobby check ripstop, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 26 l |
| Kaal | 1070 g |
| Sugu | meeste |
| Pikkus | 29 cm |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 58 cm |
| Laius | 29 cm |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Kiivri kinnitus, Kinnitus ronimisriistale, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Spetsiaalsed matkakeppide jaoks mõeldud kinnitused., Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS/black coal grey | laos |
| suurus/värv: OS/scoria blue night s | laos |