Kui sul tekkis küsimusi Fairview 40 O/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Fairview 40 O/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Fairview 40 (2026 aasta mudel) on mugav ja funktsionaalne naistele mõeldud reisikott, mis sobib ideaalselt seikluslikeks reisideks ning vastab enamike lennufirmade käsipagasi mõõtude nõuetele. Kandesüsteemi saab vajadusel täielikult peita, et kott oleks turvaliselt transporditav pagasina, ning kiiresti taas kasutusele võtta, kui ees ootab matk või pikem liikumine jalgsi. Kotil on täpselt reguleeritav seljapikkus, koormust stabiliseeriv LightWire™ raamistik ning hingavad õlarihmad ja puusavöö.
| Tootjakood | 10007375- cascade blue-torrent blue, 10007377- graphite purple, 10007376- sawdust olive tan |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 200D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 40 l |
| Kaal | 1470 g |
| Sugu | naiste |
| Pikkus | 23 cm |
| Kandekoormus kuni | 16 kg |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 55 cm |
| Laius | 35 cm |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Käsipagasi suurus, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Sülearvuti sahtel |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| suurus/värv: O/S/cascade blue/torr.b | laos |
| suurus/värv: O/S/graphite purple | laos |
| suurus/värv: O/S/sawdust olive tan | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/cascade blue/torr.b | laos |
| suurus/värv: O/S/graphite purple | laos |
| suurus/värv: O/S/sawdust olive tan | laos |