Kui sul tekkis küsimusi Farpoint 40 O/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Farpoint 40 O/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Farpoint 40 (2026 aasta mudel) on mugav ja funktsionaalne reisikott, mis sobib ideaalselt seikluslikeks reisideks ning vastab enamike lennufirmade käsipagasi mõõtude nõuetele. Kandesüsteemi saab vajadusel täielikult peita, et kott oleks turvaliselt transporditav pagasina, ning kiiresti taas kasutusele võtta, kui ees ootab matk või pikem liikumine jalgsi. Kotil on täpselt reguleeritav seljapikkus, koormust stabiliseeriv LightWire™ raamistik ning hingavad õlarihmad ja puusavöö.
| Tootjakood | 10007391- antique blue, 10007390- cascade blue-torrent blue, 10007392- sawdust |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 200D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 40 l |
| Kaal | 1480 g |
| Sugu | meeste |
| Pikkus | 23 cm |
| Kandekoormus kuni | 16 kg |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 55 cm |
| Laius | 35 cm |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Käsipagasi suurus, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Sülearvuti sahtel |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/antique blue | laos |
| suurus/värv: O/S/cascade blue/torr.b | laos |
| suurus/värv: O/S/sawdust | laos |