Kui sul tekkis küsimusi Transporter Wheeled Carry On OS kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Transporter Wheeled Carry On OS
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Transporter Wheeled Carry On on vastupidav ja kerge käsipagasi mõõtu ratastega reisikott. Varustust kaitseb vastupidav ja väga hea veekindlusega NanoTough™ välismaterjal. Osprey HighRoad™ raamistik ja suured rattad tagavad sujuva liikumise erinevatel pindadel.
| Tootjakood | 10006355 |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED 630D NanoTough™: 100% recycled high-tenacity nylon w/ ripstop, coated with carbonate |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED 840D NanoTough™: 100% recycled high-tenacity nylon w/ ripstop, coated with carbonate |
| Mahutavus | 38 l |
| Kaal | 2700 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 23 cm |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon, Ripstop, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 55 cm |
| Laius | 35 cm |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Käsipagasi suurus, Kriimustusvaba, lukuga prillide ja elektroonika tasku, Sisemine võtmeklamber, Sülearvuti sahtel |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/raven black | laos |