Kui sul tekkis küsimusi Pantin Right B002DA00 kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Jala külge kinnitatav haarats, mis muudab köiel tõusmise lihtsamaks ja kiiremaks
| Tootjakood | B002DA00 |
|---|---|
| Materjal | Aluminum, stainless steel, high-modulus polyethylene |
| Kaal | 85 g |
| Min. köie diameeter | 8 mm |
| Max. köie diameeter | 13 mm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Pantin Right B002DA00 | laos |