Kui sul tekkis küsimusi Rescue M P050BA00 kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
RESCUE M rullik on loodud intensiivseks professionaalseks kasutamiseks ja raskete koormate käsitsemiseks. Kuullaagritel suure läbimõõduga 38 mm rullik on tõhus pääste-, tõste- ja keerukatel kõrgustöödel. Liikuvad küljeplaadid võimaldavad köie kiiret ja lihtsat paigaldamist ning suured kinnitusavad mahutavad kuni kaks karabiini. Spetsiaalne küljeplaadi disain kaitseb köie liikumisteed.
| Tootjakood | P050BA00 |
|---|---|
| Kaal | 158 g |
| Kandevõime | 36 kN |
| Töökoormus | 8 kN |
| Min. köie diameeter | 6 mm |
| Max. köie diameeter | 13 mm |
| Efektiivsus | 95 % |
| Vastavussertifikaat | CE EN 12278, UIAA, NFPA General Use, XF 494 General |
| Materjal | Alumiinium, Roostevaba |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Rescue M P050BA00 | laos |