If you have any questions regarding Comfort Pillow, get in touch with us!
| Mon - Fri | 10-19 |
| Sat | 10-16 |
| Sun | Closed |
Outwell Comfort Pillow
The Outwell Comfort Pillow is a compact and supportive camping pillow featuring soft brushed fabric on both sides and a lofty polyester filling. Lightweight and easy to pack, it comes with a carrybag and provides excellent comfort for camping, travel or everyday use.
| Weight | 180 g |
|---|---|
| Sex | unisex |
| Size | 42 x 28 x 10 cm |
| Packed size | 21 x 13 cm |
| Shape | Rectangular |
| Material | Polyester |
| Filler | Synthetics |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| color: deep blue | available |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| color: deep blue | available |