Kui sul tekkis küsimusi Comfort Pillow kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Comfort Pillow
Outwell Comfort Pillow on kompaktne ja mugav matkapadi, mis sobib telkimiseks, autosõitudeks ja igapäevaseks kasutamiseks. Padjal on pehme harjatud kangas mõlemal poolel ning kohev polüesterist täidis, mis pakub head tuge ja mugavust. See on kerge, lihtsalt pakitav ja tuleb koos ümbrikotiga, et seda oleks mugav kaasas kanda.
| Kaal | 180 g |
|---|---|
| Sugu | unisex |
| Mõõdud | 42 x 28 x 10 cm |
| Paki mõõdud | 21 x 13 cm |
| Kuju | Ristkülikukujuline |
| Materjal | Polyester |
| Sisu | Sünteetika |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: deep blue | laos |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| värv: deep blue | laos |