If you have any questions regarding Hayfield Low Table, get in touch with us!
| Mon - Fri | 10-19 |
| Sat | 10-16 |
| Sun | Closed |
Outwell Hayfield Low Table
The Outwell Heyfield Low Table is a lightweight, low multipurpose table that opens and folds in seconds. With its compact pack size and practical carry handle, it’s perfect for camping, picnics, balconies or as a small outdoor side table.
| Weight | 1,2 g |
|---|---|
| Size | 40 x 60,5 x 26 cm |
| Packed size | 40 x 30 x 4 cm |
| Load up to | 30 kg |
| Upper material type | Aluminium |
| Material of the framework | Aluminum |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Hayfield Low Table | available |