Kui sul tekkis küsimusi Hayfield Low Table kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Hayfield Low Table
Outwell Heyfield Low Table on kerge, madal ja mitmeotstarbeline kokkupandav laud, mis avaneb ja sulgub sekunditega. Tänu väikesele pakimõõdule ja kandekäepidemele on seda väga lihtne kaasas kanda. Sobib suurepäraselt kasutamiseks telkimisel, rõdul, aias, rannas või isegi hommikusöögialusena.
| Kaal | 1,2 g |
|---|---|
| Mõõdud | 40 x 60,5 x 26 cm |
| Paki mõõdud | 40 x 30 x 4 cm |
| Kandekoormus kuni | 30 kg |
| Pealmise materjali tüüp | Aluminium |
| Karkassi materjal | Aluminum |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Hayfield Low Table | laos |