Kui sul tekkis küsimusi Daylite Expdbl Travel Pack 26+6 O/S kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Daylite Expdbl Travel Pack 26+6 O/S
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
26 liitrine Daylite Expandable Travel Pack on kerge, lihtne, vastupidav ja mugav laiendatav reisiseljakott. See vastab lennufirmade käsipagasi standarditele. Laiendatav põhisahtel lisab 6 liitrit. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest bluesign®-i heakskiiduga taaskasutatud polüester kangast.
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 300D polyester w/ ripstop, DWR treatment made without PFAS |
|---|---|
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 600D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 26 l |
| Kaal | 840 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 13 cm |
| Põhja materjali tüüp | Polyester |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Polyester, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 43 cm |
| Laius | 33 cm |
| Lisamahutavus | 6 l |
| Omadused | Hingav võrgust seljasüsteem, Käsipagasi suurus, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Sülearvuti sahtel |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| suurus/värv: O/S/black | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/black | laos |
| suurus/värv: O/S/night shift blue | laos |