Kui sul tekkis küsimusi Campion Lux kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Campion Lux
Outwell Campion Lux on kolme aastaaja magamiskott, mis pakub rohkem soojust kui tavalised suvemagamiskotid. Kahekihiline Isofill isolatsioon, pehme harjatud polüester ja sisseehitatud eemaldatav padi teevad sellest mugava ja sooja valiku kevadest sügiseni telkimiseks. Magamiskott sobib hästi neile, kes soovivad jahedamatel öödel kindlat soojust ja avarat, mugavat kuju.
| Kaal | 1800 g |
|---|---|
| Kasutaja pikkus | 195 cm |
| Sugu | unisex |
| Paki mõõdud | 43 x 22 cm |
| Pikkus | 225 cm |
| Pealmise materjali tüüp | Polyester |
| Soojustuse tüüp | Isofill |
| Mugavustemperatuur | 5/1 C |
| Kuju | Ristkülikukujuline |
| Laius | 85 cm |
| Vooder | Polyester |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: blue | laos |
| värv: orange | laos |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| värv: blue | laos |
| värv: orange | laos |