Kui sul tekkis küsimusi Camper Lux Double kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Camper Lux Double
Outwell Camper Lux Double Blue on kaheinimese magamiskott, mis on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja paindlikkust 3–4 aastaaja telkimiseks. Pehme puuvillane vooder, sisseehitatud eemaldatavad padjad ja eemaldatav kapuuts loovad koduse tunde ka telgis. Magamiskoti saab täielikult avada kaheks eraldi tekiks või lukustada kaheks eraldi magamiskotiks (ilma kapuutsita), mis teeb selle väga mitmekülgseks paaridele ja peredele.
| Kaal | 4000 g |
|---|---|
| Kasutaja pikkus | 200 cm |
| Sugu | unisex |
| Paki mõõdud | 49 x 29 cm |
| Pikkus | 235 cm |
| Pealmise materjali tüüp | Cotton, Polyester |
| Soojustuse tüüp | Isofill |
| Mugavustemperatuur | 5 C |
| Kuju | Ristkülikukujuline |
| Laius | 150 cm |
| Vooder | Puuvill |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: blue | laos |