Kui sul tekkis küsimusi Redwing Alloy EVA Mat kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Easy Camp Redwing Alloy EVA Mat
Easy Camp Redwing Alloy EVA Mat on kerge ja vastupidav EVA‑vahust matt, millel on alumiiniumist peegeldav kiht, mis aitab hoida kehasoojust ja lisab magamisel soojust. Matt on ideaalne telkimiseks, festivalidele ja igapäevaseks kasutamiseks, kui vajad lihtsat, sooja ja kerget alusmatti. See rullub kiiresti kokku ja kinnitub kahe elastse kummipaelaga, mis muudab hoiustamise ja transportimise mugavaks.
| Kaal | 240 g |
|---|---|
| Sugu | unisex |
| Mõõdud | 180 x 50 x 1,2 cm |
| Paki mõõdud | 51 x 16 cm |
| Materjal | Alumiinium, EVA |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Redwing Alloy EVA Mat | laos |
| Lasnamäe
Lasnamäe 4c |
|
| Redwing Alloy EVA Mat | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| Redwing Alloy EVA Mat | laos |