Kui sul tekkis küsimusi Fold L kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Pinguin Fold L
Fold on väga kerge vahtplastist kokkuvolditav reisimatt. Tänu lainelisele pinnale pakub madrats paremat mugavust väiksema kaalu juures. Madrats kerge ja niiskuskindel, mistõttu saab selle kinnitada seljakoti välisküljele. Lisaks tavapärasele kasutusele saab madratsit kasutada ka istumisalusena, niiskuskindla istmena või lühema madratsina koos peatoega.
| Tootjakood | 737042- green, 737011- yellow |
|---|---|
| Materjal | IXPE |
| Kaal | 380 g |
| Sugu | unisex |
| Paki mõõdud | 56 x 13.5 x 13 cm |
| Pikkus | 186 cm |
| Kuju | Ristkülikukujuline |
| Materjal | Polüetüleen |
| Kasutajate arv | 1 |
| R-väärtus | 2 |
| Laius | 56 cm |
| Paksus | 2 cm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: green | laos |
| värv: yellow | laos |