Kui sul tekkis küsimusi Campo XL kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Campo XL
Outwell Campo XL on laiema istmega, mugav ja stabiilne kokkupandav camping‑tool, mis sobib suurepäraselt nii söömiseks kui lõõgastumiseks. Tänu pehmendatud käetugedele, eemaldatavale topsihoidjale ja laiadele tasapindadele jalgade all on see tool mugav ja kindel igal pinnal. Tool avaneb ja sulgub sekunditega ning ei vaja kokkupanekut. Kerge konstruktsioon ja kaasas olev kandekott muudavad selle transportimise lihtsaks.
| Kaal | 5 g |
|---|---|
| Mõõdud | 67 x 67 x 97 cm |
| Paki mõõdud | 23 x 13 x 118 cm |
| Kandekoormus kuni | 150 kg |
| Kõrgus | 48 cm |
| Karkassi materjal | Steel |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Campo XL | laos |