Kui sul tekkis küsimusi Casilda XL kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Casilda XL
Outwell Casilda XL on ekstra‑suur, paksult polsterdatud ja ümbristav camping‑tool, mis pakub väga pehmet ja mugavat istumiskogemust. Laiem ja sügavam iste annab rohkem ruumi, samas kui tooli ümbristav kuju toetab mugavalt külgi ja alaselga. Tugev kokkupandav terasraam tagab stabiilsuse ning tool avaneb ja sulgub sekunditega. Kaasas on kandekott, mis muudab transportimise lihtsaks.
| Kaal | 6,2 g |
|---|---|
| Mõõdud | 97 x 61 x 90 cm |
| Paki mõõdud | 27 x 23 x 105 cm |
| Kandekoormus kuni | 150 kg |
| Kõrgus | 40 cm |
| Karkassi materjal | Steel |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Casilda XL | laos |