Kui sul tekkis küsimusi Trace Ultimate Hammock Set kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Robens Trace Ultimate Hammock Set
Robens Trace Ultimate Hammock Set on täielik “kõik‑ühes” rippvoodi komplekt, mis sisaldab rippvoodit, integreeritud sääsevõrku, vihmakatet (tarp), riputussüsteemi ja daisy‑chain kinnitusi. See on loodud kergeks ja kiireks ülespanekuks ning sobib suurepäraselt matkajatele, ratturitele ja kõigile, kes soovivad mugavalt ja kaitstult looduses ööbida. Kõik põhikomponendid on valmistatud taaskasutatud materjalidest, mis teeb komplekti keskkonnasõbralikumaks.
| Kaal | 2000 g |
|---|---|
| Mõõdud | 300 x 140 cm |
| Paki mõõdud | 22 x 31 cm |
| Materjal | Nailon, Polyester, Ripstop |
| Kandevõime | 200 kg |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Trace Ultimate Hammock Set | laos |