Kui sul tekkis küsimusi Observer Base Camp kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Robens Observer Base Camp
Robens Observer Base Camp on kerge, kompaktne ja vastupidav matkatool, mis sobib suurepäraselt nii lühikesteks pausideks kui pikemaks istumiseks. Toolil on kõrge seljatugi, mis pakub head toetust ja mugavust, ning hingav võrgukangas, mis hoiab keha jahedana. Tugev terasraam tagab stabiilsuse, samas kui väike pakimõõt ja kaasas olev kandekott muudavad selle ideaalseks matkamiseks, telkimiseks ja välitegevusteks.
| Kaal | 2010 g |
|---|---|
| Mõõdud | 55 x 69 x 100 cm |
| Paki mõõdud | 48 x 10 x 13 cm |
| Kandekoormus kuni | 120 kg |
| Pealmise materjali tüüp | Nylon, Polyester, Ripstop |
| Kõrgus | 39 cm |
| Jätkusuutlikkus | Recycled |
| Karkassi materjal | Steel |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Observer Base Camp | laos |